fbpx

Ludzie którzy zgłaszają się do nas to często osoby, którym w jednej chwili załamał się cały świat. Wyszli rano do pracy czy szkoły i znaleźli się nagle w szpitalu z powodu udaru mózgu, wypadku komunikacyjnego, wypadku na podwórku czy w pracy. Nagle po wyjściu ze szpitala okazuje się, że mamy problemy z chodzeniem, ubieraniem się czy jedzeniem. Niektóre osoby nie są w stanie same wstać z łóżka czy wymówić nawet protego słowa. Szukając pomocy słyszycie Państwo, że najlepiej znaleźć rehabilitanta pracującego metodą PNF, Bobath czy Vojty.
Ale co to wszystko znaczy, na czym polega i czy jest to właściwa droga postępowania? Staramy się służyć Państwu pomocą w odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Pomagamy takim osobom prowadząc rehabilitację ruchowa z wykorzystanie wszystkich tych metod leczenia. Zapewniamy opiekę neurologopedyczną i psychologiczną. Współpracujemy z lekarzami różnych specjalności którzy prowadzą na bieżąco badania i nadzorują proces leczenia. Naszymi pacjentami są osoby w każdym wieku. Pracujemy zarówno z malutkimi dziećmi które urodziły się przed wcześnie jak i z osobami w podeszłym wieku.

Wiemy, że wielu z Państwa nie jest przygotowanych na dodatkowy wydatek związany z leczeniem a organizując środki na rehabilitację zastanawiacie się Państwo czy dobrze je wydatkujecie. Dzwonicie Państwo i piszecie maile zadając wiele bardzo ważnych pytań. Niestety wielu rzeczy nie da się wyjaśnić bez bezpośredniej oceny stanu osoby poszkodowanej.

Chcąc pokazać Wam jak pracujemy i opiekujemy się pacjentami, jednocześnie odpowiadając na nurtujące Was pytania, proponujemy spotkanie w domu Pacjenta lub w naszych gabinetach. Wtedy dopiero podejmiecie Państwo decyzję czy chcecie powierzyć nam walkę o swoje lub swoich bliskich zdrowie. Jeżeli po takim spotkaniu z jakiś powodów nie zdecydujecie się Państwo na współpracę z nami liczymy, że chociaż w najmniejszym stopniu będziemy mogli pomóc w dążeniu do zdrowia chorej osobie.

Zobacz galerię naszego ośrodka

Zapraszamy
do kontaktu i rezerwacji terminu